Pracownik biurowy

Thesar-Pro Sp. z o.o.

30,00 brutto / godz.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz i raportów,

  • Przygotowywanie oraz weryfikacja poprawności wewnętrznych dokumentów,

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach informatycznych,

  • Kontakt i współpraca z klientami,

  • Bieżące wsparcie Kierownika.

Nasze wymagania

  • Obsługa pakietu Office,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • Komunikatywność,

  • Kreatywność,

  • Innowacyjność,

  • Samodzielność.

Mile widziane

  • Wcześniejsza praca w strukturach OPL.

To oferujemy

  • dostęp do szeregu specjalistów, którzy udzielają pomocy w zakresie kadrowym, finansowym i prawnym;

  • atrakcyjne pakiety świadczeń socjalnych, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport;

  • stabilne zatrudnienie, przejrzyste warunki współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczne podejście do pracy - możliwość skorzystania z równoważnego czasu pracy czy pracy zdalnej poza biurem;

  • możliwość skorzystania z kursów językowych;

  • możliwość skorzystania ze szkoleń stacjonarnych jak i E-learning’owych;

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.