Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Garmond Press to jeden z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 28 lat,
    codziennie dostarczamy prasę do 20 000 lokalizacji, w naszej ofercie posiadamy 5 000 tytułów. Więcej o nas na www.garmondpress.pl

    PRACOWNIK BIUROWY
    Miejsce pracy: Olsztyn

    Opis stanowiska:

    • kontakt oraz bieżąca obsługa Klientów firmy,
    • wprowadzanie danych w programie (m.in. zamówień, zwrotów), przygotowywanie analiz sprzedaży, raportów,
    • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych Klientów oraz wyjaśnianie związanych z tym niezgodności,
    • nadzór nad terminowością spływu dokumentacji koniecznej do rozliczenia sprzedaży,
    • przygotowanie, wydruk oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.

    Wymagania:

    • wykształcenie co najmniej średnie,
    • obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • zdolność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w zgranym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
    • umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Więcej o nas na www.garmondpress.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Garmond Press S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Garmond Press S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lubicz 3, 31-034 Kraków.
    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
    bottom