Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Opiekun klienta

mProject Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie oddziału biura

  • dbanie o rozwój oddziału

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • kontakt i utrzymywanie biznesowych relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • pozyskiwanie partnerów i prezentacja oferty firmy

  • zawieranie umów,

  • wystawienia faktur

  • administracja oddziału

  • inicjowanie i aktywne uczestnictwo w działaniach marketingowych

  • współpraca z działem księgowym

  • Oczywiście przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie, tak abyś w swoich obowiązkach czuł/a się jak ryba w wodzie!

Nasze wymagania

  • status studenta

  • samodzielność

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywność

  • profesjonalizm, odpowiedzialność

  • systematyczność i solidność

  • duże zaangażowanie i samodzielność w działaniach

  • elastyczność w działaniu

To oferujemy

  • dobrze skomunikowana lokalizacja biura

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze administracyjnym, prawnym, księgowym oraz marketingowym – w zależności od preferencji

  • pracę w kreatywnym i ambitnym zespole

  • pracę stałych godzinach od poniedziałku do piątku

  • benefity (opieka medyczna, multisport i inne)

  • system prowizyjny i wynagrodzenie w przedziale 4000-12000zł

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Prześlij swoje CV przez portal i spotkajmy się na rozmowie rekrutacyjnej!

Jako mProject, mBiuro oraz mKsięgowość spełniamy kompleksowo wszystkie potrzeby polskich i zagranicznych klientów od rejestracji spółki, poprzez stałą opiekę prawną, doradztwo podatkowe i obsługę księgową aż do outsourcingu usług biurowych.

Lubimy osoby ambitne i godne zaufania, z głowami pełnymi nowych pomysłów. W zamian dajemy jasne warunki i możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz możliwość rozwijania firmy razem z nami!

Do stałej współpracy poszukujemy odpowiedzialnej i godnej zaufania osoby na stanowisko Pracownik biurowy - Opiekun klienta.

Przewiń do profilu firmy