Oferta pracy

Pracownik Biurowy

P.U.R.G. "AGRA" Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie terminów ważności produktów

  • Kontakt z dostawcami, informowanie producentów o terminach ważności

  • Odbieranie i przyjmowanie zamówień od klientów

  • Robienie i rozliczanie przecen towarów

  • Obsługa telefoniczna klienta

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Asertywność

  • Znajomość programów MS Office, w szczególności – Excel i Word

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w handlu spożywczym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą lub umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość rozwoju i awansu do działy handlowego

  • Elastyczne godziny pracy, od poniedziałku do piątku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w stałym, zgranym zespole.

  • Gwarantujemy miłą rodzinną atmosferę

O nas

Hurtownia spożywcza z Opola, działamy na rynku już od 1989 roku.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy