Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    www.intercam-studios.com

    Intercam działa na europejskim rynku usług internetowych. Naszymi klientami są dystrybutorzy serwisów tematycznych z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Połączenia z naszymi videomodelkami nie są oferowane odbiorcom z Polski.

    Głównym obszarem naszej działalności są videokonferencje w technologii live streaming - umożliwiającej przesyłanie na żywo obrazu videomodelki za pośrednictwem kamery internetowej. Transmisji towarzyszy komunikacja tekstowa klienta z moderatorem chatu. W Polsce działamy od 2005 roku. Dzięki umowom podpisanym z najlepszymi partnerami za granicą oraz wykorzystywaniu profesjonalnych metod pracy, jesteśmy w czołówce największych i najbardziej dochodowych firm z branży w tej części Europy.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka niemieckiego
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • podstawowa obsługa komputera

    Oferujemy:

    • Wysokie zarobki (od 5000-8000 zł netto)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dogodną lokalizację w centrum miasta
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Kartę Fitprofit
    • Dodatkowe bonusy pieniężne dla najlepszych

    Obowiązki:

    • Prowadzenie videokonferencji międzynarodowych zarówno w języku niemieckim, jak i angielskim

    Prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".