Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • opolskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gospodarstwo Rolne Piotrowa Sp. z o.o. koło Niemodlina

    Zatrudni do pracy osobę na stanowisko:
    PRACOWNIK BIUROWY
    Opis stanowiska:
    • Rozliczenia magazynowe
    • Rozliczenia kasowe
    • Kontrola należności
    • Prowadzenie aktywnej współpracy z klientem
    • Prowadzenie dokumentacja sprzedażowej (faktura VAT, sprzedaż detaliczna)
    Wymagania:
    • Samodzielność, odpowiedzialność
    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Biegła znajomość WORD, EXEL
    • Wykształcenie min. średnie
    • Prawo jazdy kat B.
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie 3000 zł netto
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.