Oferta pracy

Pracownik Biurowy

DMG MORI Polska Sp. z o.oO firmie

DMG MORI Polska Sp. z o.o

Fabryczna 7

Pleszew

Spółka DMG MORI jest częścią największej na świecie grupy produkującej obrabiarki sterowane numerycznie. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem wszystkich obrabiarek oferowanych pod marką DMG MORI.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY
Dział Serwisu

Zakres obowiązków:

  • fakturowanie usług serwisowych,
  • rozliczanie napraw gwarancyjnych,
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi,
  • telemarketing powiązany z weryfikacją i porządkowaniem danych,

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wykształcenie średnie / wyższe,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających CV za pomocą poniższego przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy