Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy - pomoc księgowa

  • Katowice, śląskie
  • Asystent
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIN&OFF CONSULTING SP. Z O.O.

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa biura
    • Nadzorowanie prawidłowości obiegu dokumentacji księgowej
    • Wprowadzanie danych do systemu finansowo - księgowego
    • Księgowanie dokumentów kosztowych
    • Administracyjne wsparcie przełożonych w codziennych zadaniach

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra organizacja pracy
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy :

    • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli :

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowychzawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FIN&OFF CONSULTING SP. Z O.O. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. , poz.922)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych FIN&OFF CONSULTING SP. Z O.O. z siedzibą w 40-871 Katowice, ul. Tysiąclecia 92, dla potrzeb rekrutacji na stanowisko : Pracownik biurowy/ pomoc księgowa. Dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.