Oferta pracy

Pracownik biurowy - Pomocnik administracyjny

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ NR 2O firmie

  • Jagiellońska 2, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ NR 2

Jagiellońska 2

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja dokumentów księgowych

  • przekazywanie wszelkich płatności drogą elektroniczną

  • sporządzanie dokumentów i deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON

  • wprowadzanie faktur, dowodów wewnętrznych, dokumentów magazynowych przy użyciu programu komputerowego Sage Symfonia Handel oraz Finanse i Księgowość

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, pozostałych środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych przy użyciu programu Sage Symfonia Środki Trwałe

  • wprowadzanie ewidencji czasu pracy pracowników do programu Sage Symfonia Kadry i Płace

  • prowadzenie kasy jednostki zgodnie z Instrukcja kasową

  • sporządzanie raportów kasowych, dokumentów kasowych w programie Sage Symfonia Handel

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - rachunkowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie ekonomiczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień związanych z rachunkowością i finansami

  • umiejętność pracy w zespole

  • otwartość na zdobywanie nowych kwalifikacji

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia

  • umowa na pełny etat

  • stabilność zatrudnienia

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy