Oferta pracy

Pracownik biurowy

Voltapack - Bandall POLSKAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bandall Polska, to międzynarodowa firma działająca w branży maszyn pakujących, jesteśmy dystrybutorem maszyn banderolujących Bandall w Polsce.

Twoje zadania:

  • Wsparcie administracyjne i logistyczne działu serwisu i sprzedaży
  • Przekazywanie bieżących sprawozdań z prowadzonych spraw
  • Zbieranie danych, tworzenie ofert
  • Samodzielne redagowanie pism i dbałość o właściwą formę dokumentów wychodzących
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji (zarządzanie pocztą i mailami)
  • Wsparcie w organizacji targów oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Dbanie o biuro i jego otoczenie

Wymagania:

  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Elastyczność i wielozadaniowość
  • Komunikatywność
  • Umiejętności interpersonalne oraz dyskrecja
  • Umiejętność pracy w szybkich i zmieniających się warunkach
  • Dobra obsługa komputera
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilną pracę w kompetentnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VOLTAPACK z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Voltapack z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy