Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

AFG COMPUTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 5004 500 brutto / mies.

AFG COMPUTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jana Czochralskiego 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów do przekazania Księgowości

  • Pomoc w odbieraniu telefonów w dziale handlowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Praca w młodym zespole

  • Ciekawa rozwijająca się branża

  • Praca w Nowym klimatyzowanym Biurze

Firma Afg Computers zajmuje się sprzedażą internetową oraz stacjonarną sprzętu RTV/AGD działająca na rynku od ponad 20 lat .

Przewiń do profilu firmy