Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Power Trade

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do programów księgowych

  • Wsparcie działu księgowego ( kontakt mailowy telefoniczny, korespondencja)

  • Pisanie pism i wniosków do urzędów

  • Wprowadzanie danych do ewidencji sprzedaży i ewidencji zakupów

  • Prowadzenie ewidencji magazynu

  • Uzupełnianie kilometrówki

  • Porządkowanie i archiwizowanie dokumentów

  • Scanowanie dokumentów

  • Dbanie o prawidłowe działanie biura: zaopatrzenie, organizacja napraw, przyjmowanie gości

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Wsparcie działku handlowego

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem

  • Wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę w terminie

  • Zachowanie w tajemnicy danych pracowników i całego przedsiębiorstwa

  • Zastępowanie współpracowników w razie ich nieobecności

  • Kadry

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • kreatywność i samodzielność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

    Power Trade

    Firma Power Trade działa na rynku FMCG od 2008 roku. Przedmiotem działalności jest sprzedaż hurtowa produktów chemii gospodarczej i artykułów higienicznych, oraz artykułów spożywczych niezbędnych w każdym domu czy biurze.

    W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór najlepszych światowych marek z segmentu FMCG .

    Zaopatrujemy zarówno odbiorców z Polski, jak i terytorium Unii Europejskiej oraz Bliskiego Wschodu. Naszymi głównymi partnerami są dostawcy ze Środkowej Europy.

    Przewiń do profilu firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.