Oferta pracy

Pracownik Biurowy

Dialtech Sp. z o.o.O firmie

2 000‐3 000 zł brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Szybko rozwijajaca się firma z branży telekomunikacyjnej poszukuje pracownika do obsługi biura.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie oraz przetwarzanie danych w programie do zarządzania sprzedażą
  • Nadzór nad dokumentami i korespondencją
  • Kontakt z dostawcami i klientami firmy
  • Organizacja spotkań i podróży służbowych
  • Wsparcie biura w bieżącej działalności
  • Analiza i kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa infolinii przychodzącej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność działania
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność organizacji pracy pod presją czasu
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Opanowanie i umiejętność pokonywania wyzwań

Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

  • Ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy