Pracownik biurowy

Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00 - 22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentów do skanowania

  • segregowanie dokumentów

  • skanowanie dokumentów

  • weryfikacja dokumentów

  • wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • chęci do pracy

  • sumienność i skrupulatność podczas realizacji powierzonych zadań i obowiązków

  • odpowiedzialność, punktualność, samodzielność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność efektywnej organizacji swojego czasu pracy

  • umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • elastyczną formę współpracy w oparciu o umowę zlecenie (od zaraz)

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00

  • rynkową stawkę godzinową

  • regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia dla tych, których interesuje branża przechowywania i zabezpieczania danych

Iron Mountain jest światowym liderem branży zarządzania informacjami. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 60 lat, obsługujemy Klientów w ponad 50 krajach na pięciu kontynentach. Pomagamy zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty związane z ochroną i przechowywaniem danych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaawansowanym procedurom operacyjnym wspartym najnowszymi technologiami oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej staliśmy się zaufanym partnerem w zakresie zarządzania informacją.

Przewiń do profilu firmy