Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o.O firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 14:00 - 22:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentów do skanowania
  • segregowanie dokumentów
  • skanowanie dokumentów
  • weryfikacja dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu

Nasze wymagania

  • chęci do pracy
  • sumienność i skrupulatność podczas realizacji powierzonych zadań i obowiązków
  • odpowiedzialność, punktualność, samodzielność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność efektywnej organizacji swojego czasu pracy
  • umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • elastyczną formę współpracy w oparciu o umowę zlecenie (od zaraz)
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00
  • rynkową stawkę godzinową
  • regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia dla tych, których interesuje branża przechowywania i zabezpieczania danych

Iron Mountain Polska Services Sp. z o.o.

Iron Mountain jest światowym liderem branży zarządzania informacjami. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 60 lat, obsługujemy Klientów w ponad 50 krajach na pięciu kontynentach. Pomagamy zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty związane z ochroną i przechowywaniem danych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaawansowanym procedurom operacyjnym wspartym najnowszymi technologiami oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej staliśmy się zaufanym partnerem w zakresie zarządzania informacją.

Pracownik biurowy, Radom