Pracownik biurowy

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2019
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 13.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAC TRANS SP. Z O.O.

    MAC TRANS SP. Z O.O.  – to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się wyłącznie w transporcie chłodniczym międzynarodowym i krajowym. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV.

    Miejsce pracy: Radom

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji i właściwego przepływu informacji;
    • wsparcie w realizacji bieżących zadań administracyjnych;
    • wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych;
    • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej;
    • obsługa i procesowanie faktur wpływających do firmy;
    • współpraca z firmami/usługodawcami;
    • segregacja, archiwizacja i skanowanie dokumentów;
    • inne prace administracyjne

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie;
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
    • umiejętność organizacji własnej pracy;
    • umiejętność współpracy, komunikatywność, kreatywność;
    • dokładność, rzetelność oraz samodzielność;
    • mile widziane doświadczanie w branży transportowej;

    Oferujemy:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”. Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:

    „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją ”

    Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Mac Trans sp. z o.o.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.