Oferta pracy

Pracownik biurowy

ISTO serwis Sebastian HolewińskiO firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IstoSerwis jest oficjalnym partnerem hiszpańskiej firmy Istobal w Polsce. Oferujemy usługi związane z kompleksową budową, sprzedażą, obsługą i serwisowaniem myjni dla wszelkiego typu pojazdów (zarówno samoobsługowych jak i automatycznych) na terenie całego kraju.

Oferujemy również dostawę i montaż konstrukcji stalowych myjni samochodowych – wiat niezbędnych do zadaszenia myjni automatycznych i bezdotykowych.

OPIS STANOWISKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • kontakt bezpośrednio z centralą Istobal oraz działem technicznym w Hiszpanii
  • obsługę procesów zachodzących na linii Polska-Hiszpania
  • weryfikację faktur zagranicznych
  • wsparcie działu handlowego oraz serwisowego pod kątem współpracy z Istobal
  • wykonywanie przydzielonych czynności administracyjno-biurowych

WYMAGANIA

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym zarówno w mowie jak i w piśmie (szczególnie w kwestii zagadnień technicznych) - warunek konieczny
  • Świetna organizacja pracy
  • Sumienność i terminowość
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach stresujących
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z klientem
  • Zaangażowanie oraz chęć nauki

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w biurze znajdującym się blisko centrum Radomia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Wyjazdy szkoleniowe oraz integracyjne (w tym wyjazdy zagraniczne)

Prosimy o przesyłanie CV (mile widziane ze zdjęciem).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy