Oferta pracy

Pracownik biurowy- recepcjonistka

Parktel Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Firma Parktel Sp. z o.o. zajmuje się handlem elektroniką użytkowa na całym świecie.
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatek na stanowisko
Pracownika biurowego - recepcjonistkiNumer ref.: Sky Tower
Opis stanowiska:
  • Obsługa recepcji
  • Kompleksowa opieka nad biurem
  • Przyjmowanie gości w siedzibie firmy
  • Odbieranie i przekierowywanie połączeń przychodzących
  • Przyjmowanie oraz wysyłanie korespondencji
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • Wsparcie pracowników w zadaniach administracyjnych
  • Praca od poniedziałku do piątku, 9-17 w budynku Sky Tower
Wymagania:
  • Znajomość procedur obiegu dokumentów w firmie
  • Biegła znajomość języka Angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietu Office, obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętność szybkiej selekcji i pozyskiwania usługodawców
  • Pogodna osobowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Prace w prężnie działającej spółce
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym
  • Kartę Benefit Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy