Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - rekruter

POLWORKS POLAND sp. z o.o.

18,0022,00 brutto / godz.
  • Bratkowa 12, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bratkowa 12

Legnica

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób zmotywowanych, chętnych do działania.

Nie wymagamy doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy!

Nasze wymagania

  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz kontakt z ludźmi

  • posiadasz umiejętności organizacyjne

  • jesteś osobą sumienną

To oferujemy

Dołącz do młodego, rozwijającego się zespołu POLWORKS i zdobywaj cenne doświadczenie w branży rekrutacyjnej!

Oferujemy pracę na pełen etat, możliwości awansowe i dobrą atmosferę!

O nas

Agencja pośrednictwa pracy POLWORKS poszukuje pracowników do pracy w swoim biurze!

Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim oraz niemieckim od 2018. Specjalizujemy się w różnego rodzaju branżach, co potwierdza współpraca z największymi niemieckimi firmami. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!