Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy - Rekruter

POLWORKS POLAND sp. z o.o.O firmie

19,70–22,00
brutto / godz.
  • Legnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

POLWORKS POLAND sp. z o.o.

Bratkowa 12

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób zmotywowanych, chętnych do działania.
  • Praca zmianowa 8:00 – 16:00 oraz 11:00 – 19:00.

Nasze wymagania

  • Mile widziany status ucznia lub studenta.
  • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

Dołącz do młodego, rozwijającego się zespołu POLWORKS i zdobywaj cenne doświadczenie w branży rekrutacyjnej!

Oferujemy pracę na pełen etat, możliwości awansowe i dobrą atmosferę!

O nas

Agencja pośrednictwa pracy POLWORKS poszukuje pracowników do pracy w swoim biurze!

Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim oraz niemieckim od 2018. Specjalizujemy się w różnego rodzaju branżach, co potwierdza współpraca z największymi niemieckimi firmami. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Praca jest w młodym zespole, dołącz do nas już teraz!

Pracownik Biurowy - Rekruter, Bratkowa 12, Legnica