Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Biotech Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z istniejącymi partnerami zagranicznymi i krajowymi

  • Organizacja kongresów medycznych

  • Analizy zakupowe

  • Przygotowanie dokumentacji przetargowych

  • Przygotowanie produktów do wysyłki

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – WARUNEK KONIECZNY

  • Mile widziane doświadczenie językowe zdobyte za granicą

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami z różnych działów

  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)

  • Niezbędne narzędzia pracy

Biotech Sp. z o.o.

Firma medyczna poszukuje osoby na stanowisko:

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszej firmy:

www.biotech.pl

Przewiń do profilu firmy

Z

Prosimy o dołączenie do aplikacji aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.