Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

WHITE HOUSE sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 6906 150 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Boya-Żeleńskiego 23, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Boya-Żeleńskiego 23

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie i wykonywanie telefonów;

  • koordynowanie zamówień;

  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych;

  • organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze;

  • dbanie o dobry wizerunek biura i firmy w social media;

  • koordynowanie działań operacyjnych z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi firmy;

  • zbieranie ofert od dostawców/kontrahentów.

Nasze wymagania

  • zdolności komunikacyjne, umiejętności nawiązywania i pootrzymywania pozytywnych relacji z klientem jak i z zespołem;

  • świetna organizacja własnej pracy i dyscyplina;

  • doświadczenie w obsłudze klienta;

  • odpowiedzialność, inicjatywa oraz umiejętność zarządzania zespołem;

  • wysoka kultura osobista;

  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office oraz urządzeniami biurowymi;

  • nastawienie na realizację celów oraz wytrwałość i konsekwencja w działaniu;

  • samodzielność w rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowaniu decyzji;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w trybie 1 zmianowym;

  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole;

  • nowoczesne biuro;

O nas

WHITE HOUSE deweloper to marka będąca od lat gwarancją ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków. Budowanie to nasze hobby, cel i pasja! Każda inwestycja spod znaku White House jest dziełem godnym zobowiązującej nas, blisko 15-letniej tradycji. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Tworzymy mieszkania z prawdziwego zdarzenia, w których tuż po przekroczeniu progu można poczuć się jak w domu! Niezmiennie fascynują nas nowe wyzwania i wciąż planujemy kolejne projekty. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników.