Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy - Sekretariat

Maszrol Chamier-Gliszczyński Sp.KO firmie

  • Tczew
    Tczew, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji (odbieranie i wysyłanie poczty, przesyłek kurierskich, czuwanie nad skrzynką mailową, skanowanie, kopiowanie i archiwizacja dokumentów);
  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych;
  • obsługa kalendarza w zakresie spotkań i terminów;
  • przyjmowanie gości , przygotowanie i obsługa sali konferencyjnej;
  • kontakt z Klientami;
  • wsparcie prawników w zakresie prowadzenia bieżących spraw;
  • bieżące zadania administracyjno - biurowe (np. zamówienia materiałów biurowych, obsługa urządzeń biurowych);

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel)
  • dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności za powierzone zadana, dyspozycyjności
  • zaangażowanie w realizację zadań
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (będzie dużym atutem będzie )

To oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • prywatny pakiet medyczny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Maszrol Chamier-Gliszczyński Sp.K

MASZROL BIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. od 1992r., specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej dla budownictwa. Dzięki sprawnemu zarządzaniu i modernizacji firmy staliśmy się znaczącym producentem tych wyrobów w naszym kraju.

Pracownik Biurowy - Sekretariat, Tczew