Oferta pracy

Pracownik biurowy, sekretarka

Franczewska NIERUCHOMOŚCI s.c.O firmie

Franczewska NIERUCHOMOŚCI s.c.

Wróbla

Lublin

Firma FD Zarządzanie jest wiodącym dostawcą usług dla rynku nieruchomości.
Nasza organizacja powstała z pasji do nieruchomości. Za sukcesem firmy stoją pracujący w rodzinnej atmosferze ludzie pełni zaangażowania i misji w tym co robią.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatki na stanowisko

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej listownej i mailowej
  • segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów  na terenie firmy
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • dbanie o wizerunek firmy i estetykę biura
  • pisanie pism, analiz, raportów
  • zbieranie ofert od firm zewnętrznych
  • przygotowanie ofert dla kontrahentów
  • zaopatrzenie biura ( biurowe, spożywcze itp. )
  • kontakt z urzędami
  • kontakt z klientami firmy
  • organizacja spotkań
  • obsługa oraz archiwizacja dokumentacji, rejestracja umów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • udział w spotkaniach i przygotowanie sprawozdań z ich przebiegu
  • drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów
  • przyjmowanie interesantów
  • odbieranie telefonów
  • organizacja zebrań i spotkań wewnętrznych
  • prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego, umawianie spotkań
  • organizacja wyjazdów służbowych i integracyjnych
  • Zakres obowiązków będzie wdrażany stopniowo

Wymagania

  • szukamy osoby energicznej, pracowitej, skrupulatnej, punktualnej i pozytywnie nastawionej do życia  z doskonałą organizacją pracy własnej
  • oczekujemy dużego zaangażowania w powierzone zadania
  • nie wymagamy doświadczenia, ale będzie ono dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze
  • możliwość rozwoju osobistego
  • szkolenia
  • wyjazdy integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy