Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Sekretarka

FD Zarządzanie Sp. z o.o. Sp.k.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej listownej i mailowej

  • segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów na terenie firmy

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • dbanie o wizerunek firmy i estetykę biura

  • pisanie pism, analiz, raportów

  • zbieranie ofert od firm zewnętrznych

  • przygotowanie ofert dla kontrahentów

  • zaopatrzenie biura ( biurowe, spożywcze itp. )

  • kontakt z urzędami

  • kontakt z klientami firmy

  • organizacja spotkań

  • obsługa oraz archiwizacja dokumentacji, rejestracja umów

  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie

  • udział w spotkaniach i przygotowanie sprawozdań z ich przebiegu

  • drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów

  • przyjmowanie interesantów

  • odbieranie telefonów

  • organizacja zebrań i spotkań wewnętrznych

  • prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego, umawianie spotkań

  • organizacja wyjazdów służbowych i integracyjnych

  • zakres obowiązków będzie wdrażany stopniowo

Nasze wymagania

  • szukamy osoby energicznej, pracowitej, skrupulatnej, punktualnej i pozytywnie nastawionej do życia z doskonałą organizacją pracy własnej

  • oczekujemy dużego zaangażowania w powierzone zadania

  • nie wymagamy doświadczenia, ale będzie ono dodatkowym atutem

  • uczciwość

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju osobistego

  • szkolenia

  • wyjazdy integracyjne

Firma FD Zarządzanie jest wiodącym dostawcą usług dla rynku nieruchomości.

Nasza organizacja powstała z pasji do nieruchomości. Za sukcesem firmy stoją pracujący w rodzinnej atmosferze ludzie pełni zaangażowania i misji w tym co robią.

Przewiń do profilu firmy