Pracownik biurowy – Sekretarz szkoły

GRUPA PASCAL sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Szkołach PASCAL pracuje już blisko 400 osób. Istniejemy już 10 lat! Jesteśmy blisko naszych pracowników i klientów. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy – Sekretarz szkoły [Rekrutacja prowadzona online]

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa klientów.
  • Aktywna rekrutacja słuchaczy.
  • Organizacja pracy sekretariatu.
  • Prowadzenie dokumentacji biurowej.
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów.
  • Prowadzenie raportu kasowego.
  • Redagowanie pism i dokumentów.
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi firmy.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz dużą motywację do pracy.
  • Umiejętność pracy z klientem.
  • Masz doświadczenie w sprzedaży usług.
  • Jesteś otwarta/y i komunikatywna/y.
  • Posiadasz wysokie zdolności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą.
  • Dobrze znasz pakiet MS Office.
  • Wzorowo organizujesz pacę.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Motywujące wynagrodzenie.
  • System premiowania.
  • Możliwość awansu w strukturach firmy.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy