Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy – skanowanie dokumentów

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HCS TRANSPORT & SPEDITION A/S to międzynarodowa firma z duńskim kapitałem, której obszar działania obejmuje m.in. transport, spedycję drogową, wywóz odpadów komunalnych na terenie Danii,
    inżynieryjne prace ziemne oraz recykling.

    Posiadamy 75-letnią tradycję, w tym ponad 50-letnią w transporcie międzynarodowym. Obecnie skupiamy kilkuset przewoźników z kilkunastu krajów, a nasza flota to około 1000 zestawów poruszających
    się każdego dnia na wielu różnych kierunkach międzynarodowych

    W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu w Szczecinie pracownika na stanowisko:

    Pracownika biurowego – skanowanie dokumentów

    Miejsce pracy: Szczecin
    ul. Struga

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • znajomość aplikacji MS Office
    • dobrej samooganizacji i upodobania do porządku
    • w związku z tym, że jesteśmy firmą duńską wymagana jest gotowość do podjęcia pracy poprzez samozatrudnienie (działalność gospodarcza)

    Obowiązki:

    • bieżące skanowanie dokumentów transportowych
    • codzienne kontakty telefoniczne z zagranicznymi przewoźnikami i spedytorami
    • bieżąca kontrola nad dokumentacją i jej archiwizacja
    • inne prace administracyjne

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie od połowy lipca
    • stabilne, atrakcyjne wynagrodzenie
    • doskonałą atmosferę w pracy

    Aplikacje w języku angielskim lub niemieckim wraz ze zdjęciem proszę wysyłać  za pomocą Aplikuj.