Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

Sebastian Pazurek DEKA-TRANSO firmie

  • Skierniewice, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sebastian Pazurek DEKA-TRANS z siedzibą w Skierniewicach, to stabilna firma transportowa. Do każdego Klienta podchodzimy z taką samą troską i zaangażowaniem. Jeżeli chcesz być częścią naszego zgranego zespołu – aplikuj.

Aktualnie do biura głównego poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik biurowy

Opis stanowiska:

Rejestrowanie wszelkich dokumentów finansowych,

Współpraca z biurem rachunkowym,

Koordynowanie obiegu dokumentów firmowych,

Rozliczanie administracyjne wykonanych przewozów.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy biurowej,

Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym/księgowości – mile widziane,

Umiejętność obsługi komputera – pakiet Office – warunek konieczny,

Odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy,

Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych,

Dobrą atmosferę w pracy,

Ubezpieczenie na życie.

Ogłoszenie archiwalne