Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

M.B.B. Logistics Sp. z o.o.O firmie

M.B.B. Logistics Sp. z o.o.

osiedle Przemysłowe 9

Słubice

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie informacji drogą mailową,

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień

  • Obsługa niewielkiego call center

  • Drukowanie etykiet

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera – szczególnie Excela

  • Dobra znajomość j. angielskiego - niezbędna

  • Znajomość j. niemieckiego - mile widziana

  • Dokładność

  • Punktualność

  • Umiejętność współpracy i proaktywność w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie działającej dla branży e-commerce, szczególnie stabilnej na obecnym rynku pracy

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy, również na znaczne odległości

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Prywatną opiekę medyczną

MBB Logistics jest prężnie rozwijającą się Spółką, świadczącą usługi fulfillment dla firm z branży e-commerce. W ciągu 10 lat działalności staliśmy się liderem rynku w sektorze prywatnym, co potwierdzają liczne nagrody tj. Diamenty Forbes, Gazele Biznesu czy eBay Award.

MBB Logistics tworzy zespół młodych osób, zaangażowanych oraz świetnie odnajdujących się w dynamicznym środowisku pracy.

Jako Operations Manager będziesz w samym środku licznych oraz często skomplikowanych operacji logistycznych. Szybkie podejmowanie trafnych decyzji, jasne i przejrzyste delegowanie obowiązków to tylko niektóre z niezbędnych cech, których od Ciebie oczekujemy!

W trakcie wykonywania swoich obowiązków, będziesz współpracować z wieloma działami.

Przewiń do profilu firmy