Oferta pracy

Pracownik Biurowy

SAF S.A.O firmie

  • Sosnowiec

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
SAF S.A. to firma, będąca jednym z liderów w branży windykacyjnej. Od wielu lat realizujemy postawiony sobie cel – usprawniamy płynność finansową przedsiębiorstw. W naszych działaniach trzymamy się 3 zasad: Satysfakcja klientów, Zadowolenie pracowników, Szacunek dla konkurencji.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • analiza dokumentacji,
  • weryfikacja faktur,
  • wprowadzanie danych do systemu CRM,
  • sporządzanie raportów,
  • telefoniczne kontakty z dłużnikami,
  • bieżące monitorowanie stanu zadłużenia.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • motywacja do działania,
  • swoboda komunikacji,
  • sumienność i terminowość w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office/ Open Office.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w elastycznych godzinach [rozpoczęcie pracy między 7:30 a 9:00],
  • premie uznaniowe,
  • dodatkową premię za polecenie pracownika,
  • dodatkową premię za polecenie klienta,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed dla pracowników oraz członków rodziny,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wyjazdy integracyjne i szkolenia rozwojowe,
  • koleżeńską atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • parking strzeżony w godzinach pracy biura dla pracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy