Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy - Specjalista ds. administracyjnych

HYDRO-TRUCK sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur
  • wystawianie i rozliczania zleceń serwisowych
  • prowadzenie rejestru korespondencji
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji
  • współpraca z pozostałymi oddziałami firmy

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dyspozycyjność
  • znajomość Microsoft Office
  • obsługa urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • prace w stałych godzinach od pon. do pt.: 8-16 lub 7-15 – do ustalenia
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w młodym zespole

HYDRO-TRUCK sp. z o.o.

Firma HYDRO-TRUCK Sp. z o.o. na rynku istnieje od ponad dwudziestu lat.

Od początku swojej działalności zajmuje się montażem sprężarek do rozładunku materiałów sypkich z silonaczep oraz materiałów płynnych z cystern, a także montażem hydrauliki siłowej. Równolegle oferuje możliwość całościowej renowacji silonaczep i cystern oraz dodatkowo prowadzi sprzedaż i wynajem nowych i używanych modeli.

Pracownik biurowy - Specjalista ds. administracyjnych, Opole