Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Specjalista ds. obsługi klienta

MIRACLE ART GRZEGORZ WILKO firmie

3 1003 650 brutto / mies.

MIRACLE ART GRZEGORZ WILK

Józefa Franczaka "Lalka" 14

Lublin

Miracle Art to największa hurtownia fryzjersko-kosmetyczna po tej stronie Wisły. Istnieje na rynku od 2005 r. Dynamicznie się rozwijamy, poszerzamy grono odbiorców i partnerów biznesowych.

Opis stanowiska:

  • Stała komunikacja telefoniczna i mailowa w języku angielskim;
  • Obsługa programu magazynowo - kalkulacyjnego;
  • Wprowadzanie danych do systemu;
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz jej rozliczanie;
  • Kontrolowanie zgodności dokumentów ze stanem faktycznym;
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji wewnątrz firmy;
  • Nadzór nad dokumentami firmowymi, z którymi pracownik ma styczność;
  • Prace administracyjno-biurowe;
  • Przygotowanie ewidencji, rozliczeń z klientami;
  • Obsługa klientów zagranicznych i krajowych.

Wymagania:

  • Umiejętności pracy z ludźmi;
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomości obsługi komputera, w tym programu Excel;
  • Odpowiedzialności za powierzone obowiązki;
  • Dobrej organizacji pracy własnej, dbałości o szczegóły;
  • Minimum średniego wykształcenia;
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie;
  • Umowę o pracę - cały etat;
  • Wynagrodzenie w zakresie 3350 brutto do 4000 brutto
  • Przyjazne miejsce pracy w młodym zespole;
  • Praca w trybie dwuzmianowym w godz. 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku. Wszystkie weekendy wolne;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne