Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Specjalista ds. transportu

CHEM-SPED MICHAŁ MICHALCZUK

4 00010 000 brutto / mies.
  • Oświęcimska 122B
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Oświęcimska 122B

Opole

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się organizacją transportów nienormatywnych na terenie Polski oraz UE.

Opis stanowiska:

  • organizacja zezwoleń oraz pilotażu na terenie PL oraz UE.
  • wyceny transportów
  • kompletacja oraz rozliczanie zleceń
  • nadzór nad zleceniem
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Organizacja i koordynacja transportów zgodnie ze standardami firmy
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego w mowie i piśmie
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Sumienność i punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość branży

    Gwarantujemy pełną dyskrecję i zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji i kompetencji
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • elastyczny grafik
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • praca w międzynarodowym środowisku

Ogłoszenie archiwalne