Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Specjalista od zamówień publicznych

Walmed Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny kontakt z klientami oraz prowadzenie rozmów handlowych

  • tworzenie i aktualizację baz przetargowych

  • opracowywanie analiz i kalkulacji

  • sporządzanie ofert przetargowych

  • ścisła współpraca z mobilnymi doradcami handlowymi

  • kontrola realizacji umów przetargowych

  • organizacja szkoleń oraz wydarzeń dla grupy klientów docelowych

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu telefonicznych rozmów z klientem

  • biegle posługujesz się pakietem MS Office, zwłaszcza Excelem

  • jesteś zaangażowany i sumienny

  • potrafisz współpracować w zespole

  • cechujesz się komunikatywnością i wysoką orientacją na klienta

  • posiadasz znajomość przepisów Prawa Zamówień Publicznych

To oferujemy

ponieważ warunki są dopasowywane indywidualnie wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

rodzaj umowy do uzgodnienia

pracę w pełnym wymiarze godzin

benefity dodatkowe do uzgodnienia

Walmed Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją i serwisowaniem specjalistycznej aparatury medycznej renomowanych producentów na terenie całego kraju.

Od ponad 27 lat działamy w sektorze szpitalnym, lecznictwie otwartym oraz lecznictwie prywatnym. Dostarczane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy