Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy - Specjalista

WosebaO firmie

  • Odolanów

    Odolanów, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki wynikające z umowy

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. średniego

  • umiejętności matematycznych

  • zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

  • znajomości Word i Excel w stopniu dobrym

Mile widziane

  • prowadzenie kontraktów handlowych (w kraju i/lub za granicą)

  • nadzorowanie kampanii promocyjnych i umiejętność przeprowadzania ich analiz

  • analizowanie umów handlowych w branży FMCG (m.in. klienci sieciowi)

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na dynamicznie zmieniającym się rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

Woseba

Palarnia kawy WOSEBA, jeden z największych producentów kawy na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy