Oferta pracy

Pracownik biurowy - Sprzedawca - sklep dziecięcy

NEONN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

2 600‐3 000 zł brutto / mies.
  • Mełgiewska 26
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

NEONN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Mełgiewska 26

Lublin

Firma Neonn.pl powstała w 2008 r. jako podmiot zajmujący się sprzedażą artykułów dziecięcych.

Od samego początku nieustannie dokładamy wszelkich starań do naszego rozwoju, poszerzając asortyment o nowe-sprawdzone produkty.

Ten czas sprawił, że nabyliśmy dużo doświadczenia zarówno w dziedzinie oferowanego produktu najwyższej jakości, jak i poziomu obsługi klienta - który jest dla nas najważniejszy.

Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, dlatego też prowadzimy również sklep stacjonarny w naszym rodzinnym mieście-Lublinie.

W naszej ofercie znajdują się produkty dla dzieci od dnia urodzin do wieku ograniczonego tylko fantazją i wyobraźnią, ponieważ nawet nastolatkowie znajdą u nas coś dla siebie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY sklep dziecięcy w Lublinie

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

  • obsługa platformy zakupowej oraz bezpośredni kontakt z klientami w sklepie
  • aktualizacja oferty sklepu
  • dbanie o wizerunek firmy
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • rozliczenie dokumentów kasowych
  • rozliczanie wpłat

Oczekujemy

  • dyspozycyjność również w soboty (wolny dzień w ciągu tygodnia)
  • umiejętności sprzedażowe
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • dobry kontakt z dziećmi

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Premie zadaniowe
  • Premie sprzedażowe
  • Spokojną i miłą atmosferę u pracy
  • Pracę godzinach 9 -17

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy