Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy - sprzedaż internetowa - obsługa klienta i zamówień

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się, rodzinną firmą działającą od ponad 15 lat na rynku, prowadzącą sprzedaż na aukcjach internetowych i stacjonarnych. Poszukujemy pracownika do pracy biurowej, w dziale sprzedaży.

    Pracownik biurowy | sprzedaż internetowa | obsługa klienta i zamówień

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • obsługa klienta
    • wysyłka i obsługa zamówień
    • przygotowywanie ofert i wystawianie aukcji na portalach internetowych
    • bieżąca obsługa biura
    • wsparcie innych działów firmy

    Wymagania:

    • znajomości programów: Word, Excel
    • dobrej organizacji pracy
    • samodzielności i skrupulatności
    • elastyczności
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
    • dyspozycyjności i inicjatywy w działaniu
    • otwartości, komunikatywności

    Mile widziane:

    • znajomość programów typu Photoshop, Lightroom
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • znajomość programów typu CRM i Subiekt GT

    Oferujemy:

    • pracę w prężnie działającej firmie z pewną pozycją na rynku
    • możliwość rozwoju
    • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole
    • ciekawe zadania i wyzwania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą funkcji "APLIKUJ".

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Antykwariat Numizmatyczny Michał Niemczyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 67 paw. 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.