Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy/sprzedaż

DLM Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych targetów sprzedażowych

  • aktywna sprzedaż produktów

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta

  • przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w sprzedaży

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność

  • dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w godzinach 8-16, poniedziałek-piątek

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów

DLM Sp. z o.o.

DLM sp. z o.o. jest największym na polskim rynku dystrybutorem produktów fryzjerskich oraz kosmetyków profesjonalnych. Zaopatrujemy naszych klientów m.in. w produkty marek Ronney, Kallos, L’Oréal Professionnel, Schwarzkopf, Kativa, Matrix, Goldwell i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy