Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

BIZHOUSE sp. z o.o.O firmie

  • Środa Wielkopolska
    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie oraz wysyłka zamówień
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
  • Obsługa procesów zwrotów oraz reklamacji
  • Wystawianie dokumentów magazynowych oraz handlowych
  • Ofertowanie klientów
  • Zamawianie towaru w hurtowniach

Podział czasu pracy

50%

Wysyłka zamówień

30%

Obsługa klienta

10%

Proces zwrotu i reklamacji

10%

Pozostałe prace

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista oraz dokładność
  • Zamiłowanie do nowinek technologicznych
  • Otwartość na rozwój
  • Systematyczność oraz umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy
  • Mile widziana legitymacja studencka
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole w firmie, w której liczą się partnerskie relacje
  • Możliwość rozwoju zawodowego, pogłębiania wiedzy i umiejętności
  • Stabilne i pewne zatrudnienie
  • Miesięczna premia za cele indywidualne, kwartalne premie za wyniki firmy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

BIZHOUSE sp. z o.o.

Firma HDWR Global (hdwr.pl oraz weaversoft.pl) to lider w handlu sprzętem automatycznej identyfikacji poprzez kanal e-commerce w Polsce.

Potwierdzona licznymi nagrodami, takimi jak e-Gazele biznesu oraz Gepardy Biznesu pozycja na runku, pozwala na zaoferowanie zatrudnienia w ciekawej - dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w sektorze nowych technologii.

Pracownik biurowy, Środa Wielkopolska