Oferta pracy

Pracownik Biurowy - Stażysta

Millennium Leasing Sp. z o. o.

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będzie związany w pracą z dokumentami, weryfikowaniem danych, wpisywaniem informacji do biznesowego systemu IT w różnych działach spółki

Nasze wymagania

  • Zapraszamy osoby wkraczające w życie zawodowe, zainteresowane zdobywaniem nowych doświadczeń

  • Szukamy osób gotowych do podjęcia zatrudnienia w oparciu o umowę cywilno-prawną (zlecenie, staż absolwencki)

  • Potrzebujemy osób dokładnych i sumiennych

  • Doświadczenie w pracy związanej z dokumentami w instytucji finansowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Otrzymasz wsparcie ze strony szefa oraz członków zespołu

  • Perspektywy dalszego zatrudnienia

  • Dostępu do wewnętrznej giełdy pracy

  • Dogodnej lokalizacji biura- okolice Pól Mokotowskich

  • Proces rekrutacji będzie przeprowadzony on-line a zatrudnienie możesz podjąć od zaraz

  • Jako Spółka z Grupy Kapitałowej Banku Millennium jesteśmy solidnym pracodawcą

  • Jesteśmy ekspertami w swoich dziedzinach

  • Chętnie dzielimy się wiedzą

  • Wiemy jak wdrażać nowe osoby do pracy i lubimy to robić

  • Tworzymy kulturę organizacyjną opartą na wartościach takich jak: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność.

  • Myślimy o przyszłości – chcemy abyś spełniał się zawodowo i był zainteresowany pozostaniem z nami na dłużej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy