Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy

  • Swarzędz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-05-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MXL Sp. z o.o.

MXL Sp. z o.o. to blisko 20 lat doświadczenia, tradycji, niegasnącego zaangażowania i nieustającego rozwoju. Jesteśmy dobrze znaną firmą o zasięgu międzynarodowym, która pomaga klientom, pracownikom, dostawcom i udziałowcom rozwijać ich pełen potencjał, w krótkim okresie i dalekiej przyszłości. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów przy użyciu najnowszych urządzeń z zakresu druku cyfrowego. Tak długa obecność na rynku pozwoliła nam stać się pionierem w zakresie technologii wydruku oraz niekwestionowanym liderem branży poligraficznej – nie tylko na rynku Polskim, lecz również w krajach europejskich.

W związku z ciągłym rozwojem pragniemy poszerzyć nasz zespół o:

Miejsce pracy: Swarzędz
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa zleceń przydzielonych klientów

Od osób aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B1;
  • znajomość drugiego języka będzie dużym atutem;
  • umiejętności nawiązywania relacji z klientami;
  • umiejętności samodzielnej pracy;
  • zorientowania na realizację celów;
  • dobrej znajomości obsługi komputera;
  • świetnej organizacji własnej pracy;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • wykształcenia minimum średniego;
  • łatwości nawiązywania kontaktów i komunikatywności.

Ze swojej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjny system prowizyjny;
  • zestaw szkoleń przygotowujących do pracy - doświadczenie w branży poligraficznej nie jest wymagane;
  • pracę w stałym kontakcie z językami obcymi;
  • samodzielne i rozwojowe stanowisko pracy w ramach struktur firmy;
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość zdobycia dużego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MXL Sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest MXL Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się