Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

KANU NATURE sp. z o.o.

  • Świeszyno (pow. koszaliński)

    Świeszyno (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Kanu Nature to polska spółka od wielu lat zajmująca się produkcją naturalnych kosmetyków. Mamy w swojej ofercie peelingi, masła do ciała, olejki do kąpieli i masażu, mydła naturalne i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.kanunature.eu.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Twój zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

- obsługa sklepu internetowego

- wprowadzanie produktów do bazy CPNP po uprzednim przeszkoleniu

- pozyskiwanie nowych dostawców surowców

- nadzór nad dokumentacją surowcową i produktową

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- administracyjne wsparcie biura

- przygotowywanie dokumentów firmowych i zestawień.

Nasze wymagania

- komunikatywność i zdolność budowania dobrych relacji z klientem

- dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

- sumienność w realizacji obowiązków

- pozytywne nastawienie

- znajomość pakietu MS Office

- wysoka kultura osobista

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- elastyczność w działaniu/szybkie adaptowanie się do zmian

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy

  • uczestniczenie w rozwoju rosnącej firmy

  • dobrą atmosferę i dobrą kawę :)

O nas

Kanu Nature to polska spółka od wielu lat zajmująca się produkcją naturalnych kosmetyków. Mamy w swojej ofercie peelingi, masła do ciała, olejki do kąpieli i masażu, mydła naturalne i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.kanunature.eu