Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

MTL Sp. z o.o.

Łąkowa 2B

Święta Katarzyna (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac o charakterze biurowym,

  • Komunikacja ze wszystkimi działami firmy,

  • Bezpośredni kontakt z pracownikami i kontrahentami firmy,

  • Umiejętności pisania i redagowania oficjalnych dokumentów,

  • Bezpośrednia współpraca z Prezesem firmy,

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez zespół oraz Prezesa firmy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista,

  • Rzetelność i odpowiedzialność,

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętności posługiwania się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o prace,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju osobistego

  • benefity pozapłacowe (Mulisport, Luxmed)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Podstawowymi obszarami naszej działalności są transport towarów i doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla branży transportowej z zakresu księgowości, kadr, doradztwa podatkowego -współpracujemy stale z doradcą podatkowym , kancelarią prawną specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorstw z branży logistycznej.

Nasz dział kadr i księgowości obsługuje zarówno podmioty z branży logistycznej jak i spoza niej. Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy, dział kadr wspiera naszych klientów w zakresie kompleksowej usługi w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi. Od naliczeń płac, rozliczania podróży służbowych poprzez obsługę bankową naliczanych płac.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie prowadzenia działalności. Poszukujemy dla nich personelu, doradzamy i świadczymy usługi z zakresu kadr i obsługi księgowej. Posiadamy Certyfikat nr 13329 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, który uprawnia nas do świadczenia usług z zakresu: pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego

Transport międzynarodowy Realizujemy zlecenia transportowe na terenie całej Europy Zachodniej. Nasza flota to ciągniki MAN. Jeździmy zarówno naczepami typu chłodnie jak i plandeki.

Przewiń do profilu firmy