Pracownik Biurowy

  • Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 2018-07-13
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-08-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GS SEACON ApS

    GS Seacon to firma ukierunkowana na budownictwo specjalistyczne. W szczególności zajmujemy się konstrukcjami offshorowymi, infrastrukturalnymi oraz kubaturowymi. Na przestrzeni ostatnich lat spółka
    GS Seacon
    zdobywała doświadczenie jako podwykonawca przy realizacji projektów mostów, tuneli i fundamentów pod morskie elektrownie wiatrowe zarówno na terenie Polski, jak i Danii.

    Miejsce pracy: Świnoujście

    Główne zadania:

    • wsparcie kadry kierowniczej w bieżących zadaniach
    • monitorowanie i weryfikacja poprawności dokumentacji
    • obsługa urządzeń biurowych
    • inne prace administracyjne

    Czekamy na Ciebie, jeżeli:

    • w stopniu komunikatywnym posługujesz się j. angielskim
    • znajomość programów komputerowych (MS)
    • jesteś zmotywowany do rozwoju i aktywnego zdobywania doświadczenia
    • chętnie współpracujesz w grupie i jesteś kreatywny
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach administracyjnych lub asystenckich

    Możesz zyskać:

    • przyjazną atmosferę w pracy
    • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • opcjonalnie zapewniamy zakwaterowanie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Przesłanie odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w celów rekrutacji przez GS Seacon Group ApS. Sp.k. zgodnie z art. art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).