Pracownik Biurowy

ZAKŁAD DOŚWIADCZALNO PRODUKCYJNY PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO MAS AR SP. Z O.O.O firmie

3 200‐3 700 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

ZAKŁAD DOŚWIADCZALNO PRODUKCYJNY PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO MAS AR SP. Z O.O.

Kazimierza Królewicza 4

Szczecin

Masar – przedsiębiorstwo produkcyjne i hurtownia wędlin. Nasza specjalność to wyroby wędliniarskie. Wytwarzamy wędliny bez zbędnych konserwantów. Działamy od 1992 roku jesteśmy małą lokalną firmą.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur, prowadzenie stanów magazynowych
  • Wprowadzanie faktur zakupu
  • Kontakt z kontrahentami firmy
  • Pomoc w codziennych obowiązkach przełożonego
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość zagadnień kadrowo - płacowych
  • Znajomość programu Subiekt GT
  • Znajomość obsługi komputera - windows, wystawianie faktur, office, mail, internet

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca od poniedziałku do piątku 9:30 -17:30 i co druga sobota w miesiącu 9:00-14:00
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przy wysyłaniu CV prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem z dnia 27 kwietnia 2016 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Urz.UE L 119 z 04.05.2016 zwany RODO) ''

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy