Oferta pracy

Pracownik biurowy

Viktech Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Viktech specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży budowlanej i energetycznej, takich jak: cieśle, dekarze, malarze, elektrycy, spawacze itp. Ponadto zajmujemy się tworzeniem dokumentacji technicznej dla branży elektronicznej. Główna siedziba firmy znajduje się w Aarhus w Danii. Łącznie mamy siedem biur w Danii, oraz jedno w Polsce - w Szczecinie. Zatrudniamy obecnie około 800 pracowników tymczasowych oraz około 45-50 pracowników stałych, biurowych (dział sprzedaży, rekrutacji, administracji, marketingu i dokumentacji technicznej).

Szukasz możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej?
Jesteś idealnym kandydatem do pracy w firmie Viktech!

Opis stanowiska

  • praca dla studenta, osoby uczącej się w godzinach 16:00 – 23:00,
  • praca z danymi w Excelu i SugarCRM,
  • praca nad dokumentacją projektową,
  • miejsce pracy: Posejdon, Brama Portowa 1.

Wymagane kwalifikacje

  • status studenta, lub osoby uczącej się,
  • poniżej 26 lat,
  • znajomość obsługi komputera, głównie pakietu Office,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra komunikacja,
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Co proponujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowa zlecenie dla osób uczących się,
  • pełne szkolenie, przygotowujące do podjęcia pracy,
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,
  • młody zespół z bardzo dobrą atmosferą,
  • nowoczesne i zorientowane na pracowników środowisko pracy.
Jeśli jesteś:
Zainteresowany pracą w dziale administracji i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu, znasz podstawy języka angielskiego oraz jesteś zmotywowany aby rozwijać swoje umiejętności o nowe, zapraszamy do złożenia swojego CV.

W firmie Viktech wyznajemy następujące wartości - godność, jakość, lojalność i zaangażowanie i są one dla nas najważniejsze. Jeśli chcesz stać się częścią stabilnej duńskiej firmy, powinieneś również wyznawać te wartości - zarówno w swoim życiu prywatnym jak i zawodowym.

Pracujemy w koleżeńskiej atmosferze, pomagamy sobie i wspieramy się nawzajem.

Oczekujemy od Ciebie, że będziesz dobrze zmotywowany i skupiony na swoim rozwoju zawodowym. Jesteś graczem zespołowym, który wie jak osiągać swoje cele osobiste jak i cele całego teamu. Potrafisz planować swoją pracę a także motywować kolegów do wykonywania zadań, dając im jasne i czytelne wytyczne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy