Oferta pracy

Pracownik biurowy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:
Pracownik biurowyNumer ref.: Szczecin, nr ref.: PB/09/2021

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie oraz obsługa pracy biura
  • Bieżąca obsługa interesantów przedsiębiorstwa
  • Rejestracja i koordynowanie właściwego obiegu dokumentów
  • Nadzór nad korespondencją
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w podobnym charakterze
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Możliwość pracy w pełnym oraz w niepełnym wymiarze czasu pracy

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość rozwoju kompetencji
Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: [email protected] z oznaczeniem nr ref.: PB/09/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)