Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

PZ Stettin TeamWork

4 5006 000 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programów magazynowych

  • Szukanie noclegów dla pracowników delegowanych

  • Prace biurowo - administracyjne

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się

  • Komunikatywność i dokładność

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju

O nas

PZ Stettin TeamWork - świadczymy usługi spawania tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu, między innymi dla branży energetycznej, chemicznej oraz uzdatniania wody.