Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy

PZ Stettin TeamWorkO firmie

4 500–6 000
brutto / mies.
  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programów magazynowych
  • Szukanie noclegów dla pracowników delegowanych
  • Prace biurowo - administracyjne
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne komunikowanie się
  • Komunikatywność i dokładność
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i dalszego rozwoju

O nas

PZ Stettin TeamWork - świadczymy usługi spawania tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu, między innymi dla branży energetycznej, chemicznej oraz uzdatniania wody.

Pracownik Biurowy, Szczecin