Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

STEMOR Sp. K.

4 5009 000 brutto / mies.
  • Kolonistów 42, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kolonistów 42

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Praca w siedzibie firmy, w Szczecinie

  • Obsługa administracyjna firmy, w zakresie dokumentów księgowych, finansowych

  • Obsługa pracowników technicznych w zakresie wykonywanych zleceń, organizacja przejazdów, przelotów, przepustek, wiz

  • Obsługa wysyłek, odpraw celnych,

  • Praca na komputerze, z systemem sprzedaży, pakietem biurowym

  • Pomoc administracyjna dla zarządu, bieżące prowadzenie spraw w urzędach, ubezpieczalniach

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość przepisów podatkowych, procedur związanych z obsługą sprzedaży, kadr i płac, procedur administracyjnych związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa

  • Dyspozycyjność, sumienność, punktualność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista

  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość w wykonywaniu wielu zadań w ciągu dnia

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dobra znajomość pakietów biurowych i umiejętność ich obsługi

  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dyspozycyjność w trakcie prowadzenia prac serwisowych przez pracowników serwisu (okazyjnie możliwość awaryjnego załatwienia pilnej  sprawy przez telefon, e-mail) - poza godzinami pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ciekawą pracę w zespole profesjonalistów

  • Elastyczne i bogate możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji

  • Dobre warunki płacowe

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Prywatną opiekę zdrowotną oraz pakiet ubezpieczeniowy

O nas

Firma STEMOR jest przedsiębiorstwem branży morskiej, specjalizującym się w obsłudze technicznej i serwisie urządzeń elektroniki/automatyki okrętowej,

projektowaniu i wdrożeniach nowych systemów sterowania oraz elektro-energetycznych.